- UniMachines
- ›
- Doskové Ohýbačky
- ›
- 4 role doska ohýbačky
- ›
- 4 role doska ohýbačky MG Italie
- ›
- 4 role doska ohýbačky MG Italie AH-314
4 sklíčko ohýbačka MG Italie AH-314
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | Doskové Ohýbačky MG Italie › |
| Výrobca | MG Italie › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 9396 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna hrúbka valcovaného plechu | 8 mm |
| Pracovná dĺžka valcov | 3100 mm |
| Priemer valčeka č 1 | 290 mm |
| Priemer valčeka č 2 | 270 mm |
| Priemer valčeka č 3 | 250 mm |
| Celkový príkon | 8 kW |
| Výška stroja | 3900 mm |
| Dĺžka stroja | 6200 mm |
| Šírka stroja | 1800 mm |
| Hmotnosť stroja | 8.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































