- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Ozubenie brúsky
- ›
- Ozubenie brúsky GLEASON HURTH
- ›
- Ozubenie brúsky GLEASON HURTH ZEA-4
Brúska na ozubenie GLEASON HURTH ZEA-4
| Čistá cena | 10545 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
PATYNA-METAL Wrocław
Krzysztof Patyna |
| Adresa | Górecka 83 |
| Mesto | WROCŁAW |
| Smerovacie číslo | 54-060 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 601793907 |
| Kategórie | Brúsky GLEASON HURTH › |
| Výrobca | GLEASON HURTH › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
| Inventárne číslo | Maszyna do FAZOWANIA I GRATOWANIA KÓŁ ZĘ |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna modul | 5 mm |
| Maximálny priemer ozubeného kolesa | 280 mm |
| Maximálna dĺžka vertikálneho pohybu vozíka | 400 mm |
| Celkový príkon | 10 kW |
| Výška stroja | 2250 mm |
| Dĺžka stroja | 1450 mm |
| Šírka stroja | 1200 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Hydraulický pohon | |
| Centrálne mazanie | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |


















































