- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky INFOTEC
- ›
- CNC frézky INFOTEC 4121 Energy
CNC frézka INFOTEC 4121 Energy
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2018 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 4100 mm |
| Šírka pracovného stola | 2100 mm |
| Výkon pohonu vretena | 8.5 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2100 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 4100 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 250 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 1333.3 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 1333.3 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 200 mm/s |
| Hmotnosť stroja | 3.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |


























































