- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy YAWEI
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy YAWEI PBB12
CNC hydraulický ohraňovací lis YAWEI PBB12
| Čistá cena | 351499 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
Precyzja
Roman Piotrowski |
| Adresa | Plac Czerwca 1976 nr 1 |
| Mesto | Warszawa |
| Smerovacie číslo | 02-495 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 664297005 |
| Kategórie | Ohraňovacie lisy YAWEI › |
| Výrobca | YAWEI › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 124 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 1600 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 8200 mm |
| Počet počítačom riadených náprav | 7 ks |
| Vzdialenosť medzi rámami | 7000 mm |
| Výška stroja | 11800 mm |
| Dĺžka stroja | 10500 mm |
| Šírka stroja | 5500 mm |
| Hmotnosť stroja | 525 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |















































































