- UniMachines
- ›
- Nožnice tabuľové
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice MVD
- ›
- Hydraulické tabuľové nožnice MVD B06-3100
Hydraulické gilotíny v šmyku MVD B06-3100
| Čistá cena | 21090 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Mesto | Jelenia Góra |
| Smerovacie číslo | 58-560 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 603510566 |
| Kategórie | Nožnice tabuľové MVD › |
| Výrobca | MVD › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka rezu | 3100 mm |
| Maximálna hrúbka rezanie plechu | 6 mm |
| Maximálny uhol rezu | 1.5 st |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (automatické práca) | 30 1/min |
| Maximálny počet zdvihov za minútu (ručné práce) | 18 1/min |
| Objem olejovej nádrže | 160 l |
| Výška stroja | 1600 mm |
| Dĺžka stroja | 4300 mm |
| Šírka stroja | 2630 mm |
| Hmotnosť stroja | 6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nožné ovládanie | |
| Predné podporuje zbrane | |












































