- UniMachines
- ›
- Vstrekovacie stroje
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy Nuova Plastic Metal
- ›
- Vstrekovanie plastov lisy Nuova Plastic Metal Unyka 220
Vstrekovanie plastov lis Nuova Plastic Metal Unyka 220
| Kategórie | Vstrekovacie stroje Nuova Plastic Metal › |
| Výrobca | Nuova Plastic Metal › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Upínacia sila | 220.3 t |
| Vstrekovacie kapacita | 707 cm3 |
| Vstrekovacie hmotnosť | 670 g |
| Minimálna vzdialenosť medzi doskami pre upevnenie formy | 200 mm |
| Maximálna vzdialenosť medzi doskami pre upevnenie formy | 600 mm |
| Dĺžka zdvihu vstrekovacie | 560 mm |
| Výška dosky pre montáž na formu | 200 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (horizontálne) | 560 mm |
| Vzdialenosť medzi stĺpmi (vertikálne) | 560 mm |
| Sila vyhadzovača | 50 t |
| Dĺžka zdvihu vyhadzovača | 280 mm |
| Priemer skrutky | 60 mm |
| Dĺžka zdvihu skrutky | 22 mm |
| Maximálny vstrekovací tlak | 1650 MPa |
| Výkon čerpadla | 30 kW |
| Dĺžka stroja | 6900 mm |
| Šírka stroja | 1650 mm |
| Výška stroja | 2400 mm |
| Hmotnosť vstrekovacieho stroja | 11 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |
| Pleseň uzatvárací systém - kolenný kĺb | |
| Pleseň uzatvárací systém - hydraulické | |
| CE prehlásenie | |










































