- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Čelí sústruhy
- ›
- Čelí sústruhy RAVENSBURG
- ›
- Čelí sústruhy RAVENSBURG RAVENSBURG
Čelia sústruh RAVENSBURG RAVENSBURG
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1971 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 500 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 1300 mm |
| Priemer skľučovadla | 1300 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |















































