Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1966 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 8172 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 6300 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 1400 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 1040 mm |
| Hmotnosť obrobku medzi hrotmi (max) | 16 t |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 315 1/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |















































