Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 4000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 1320 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 950 mm |
| Hmotnosť obrobku medzi hrotmi (max) | 14 t |
| Hmotnosť sústruhu | 22 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































