- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Ťažké sústruhy
- ›
- Ťažké sústruhy FUM PORĘBA
- ›
- Ťažké sústruhy FUM PORĘBA TCC160 X 8000
Ťažký sústruh FUM PORĘBA TCC160 X 8000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| Rok výroby | 1968 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 8000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 1600 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 1250 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































