- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Ťažké sústruhy
- ›
- Ťažké sústruhy KRAMATORSK
- ›
- Ťažké sústruhy KRAMATORSK 1 A 670
Ťažký sústruh KRAMATORSK 1 A 670
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1975 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 8000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 2000 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 1600 mm |
| Vŕtanie vretena | 80 mm |
| Hmotnosť obrobku medzi hrotmi (max) | 65 t |
| Výkon vretena | 100 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 1 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 125 1/min |
| Celkový príkon | 112.5 kW |
| Dĺžka sústruhu | 16720 mm |
| Šírka sústruhu | 3840 mm |
| Výška sústruhu | 2850 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 103 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































