Ťažký sústruh KRAMATORSK 1A670
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Ukrajina |
| kraj | |
| Rok výroby | 1971 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Stroj unplugged |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 10000 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 2000 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 1600 mm |
| Vŕtanie vretena | 120 mm |
| Hmotnosť obrobku medzi hrotmi (max) | 63 t |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 125 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 18720 mm |
| Šírka sústruhu | 3840 mm |
| Výška sústruhu | 2850 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 105 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Luneta | |
| Metrické závity | |
| Palcové závity | |











































