- UniMachines
- ›
- Sústruhy
- ›
- Ťažké sústruhy
- ›
- Ťažké sústruhy LEBLOND
- ›
- Ťažké sústruhy LEBLOND 4025-36 HEAVY DUTY
Ťažký sústruh LEBLOND 4025-36 HEAVY DUTY
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1969 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 9144 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 1270 mm |
| Točný priemer nad suportom (max) | 762 mm |
| Vŕtanie vretena | 77.7 mm |
| Výkon vretena | 56 kW |
| Číslo rýchlosti otáčania vretena | 36 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 6 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 600 1/min |
| Priemer pinoly koníka | 203.2 mm |
| Koník brko cestovanie | 457.2 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| 4-čeľusťové skľučovadlo | |
| Luneta | |
| Rýchly príspevok výmena nástroja | |



















































