Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna dĺžka sústruženia | 2660 mm |
| Priemer sústruženia nad lôžkom (max) | 1250 mm |
| Číslo rýchlosti otáčania vretena | 8 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 9 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 27 1/min |
| Dĺžka sústruhu | 8650 mm |
| Šírka sústruhu | 3600 mm |
| Výška sústruhu | 3200 mm |
| Hmotnosť sústruhu | 60 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































