Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | A1533348 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon lasera | 3 kW |
| Dĺžka pracovného stola | 6000 mm |
| Šírka pracovného stola | 2000 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (Normálny oceľ) | 20 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (nerez oceľ) | 12 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X | 280 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 84 m/min |
| Maximálny posuv v osi Y | 84 m/min |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 84 m/min |
| Celkový príkon | 78 kW |
| Výška stroja | 2050 mm |
| Dĺžka stroja | 16500 mm |
| Šírka stroja | 5300 mm |
| Hmotnosť stroja | 30 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 3000 C | |
| CNC riadenie | |









































