Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2500 mm |
| Šírka pracovného stola | 1250 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 550 kg |
| Presnosť polohovania | 24000 mm |
| Výška stroja | 1780 mm |
| Dĺžka stroja | 7250 mm |
| Šírka stroja | 2875 mm |
| Hmotnosť stroja | 11900 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |
| Centrálne mazanie | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |
















































