- UniMachines
- ›
- Lasery
- ›
- 2D lasery
- ›
- 2D lasery MAZAK
- ›
- 2D lasery MAZAK SUPER TURBO X510 Hi-PRO Supercharged
2D laser MAZAK SUPER TURBO X510 Hi-PRO Supercharged
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon lasera | 2.5 kW |
| Dĺžka pracovného stola | 3050 mm |
| Šírka pracovného stola | 1525 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 810 kg |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (Normálny oceľ) | 20 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (nerez oceľ) | 12 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (hliník) | 8 mm |
| Dĺžka stroja | 7250 mm |
| Šírka stroja | 2875 mm |
| Hmotnosť stroja | 12.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| MAZATROL L32B – 32bit | |
| Technická dokumentácia | |























































