Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon lasera | 2.5 kW |
| Dĺžka pracovného stola | 3050 mm |
| Šírka pracovného stola | 1525 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 810 kg |
| Dĺžka pojazdu osi X | 100 mm |
| Presnosť polohovania | 24 mm |
| Dĺžka stroja | 7400 mm |
| Šírka stroja | 2875 mm |
| Hmotnosť stroja | 13.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Mazatrol L 32 B | |
| CNC riadenie | |
| Servo pohon na osi x | |
| Servo pohon na osi y | |
| Servo pohon pre os Z | |
| Plynulé nastavenie výkonu lasera | |
| CO2 laser plyn | |
| N2 laser plyn | |
| Ten laser plyn | |
| Centrálne mazanie | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |











































