2D laser PRIMA POWER Platino Fiber
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 2012 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon lasera | 3 kW |
| Dĺžka pracovného stola | 3000 mm |
| Šírka pracovného stola | 1500 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (Normálny oceľ) | 20 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (nerez oceľ) | 8 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (hliník) | 8 mm |
| Hmotnosť stroja | 11 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Odsávacie | |
| Chladiaci agregát | |












































