2D laser TRUMPF TruLaser 7kW 5040 TruFlow
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon lasera | 7 kW |
| Dĺžka pracovného stola | 4000 mm |
| Šírka pracovného stola | 2000 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































