Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Ukrajina |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon lasera | 2 kW |
| Dĺžka pracovného stola | 4000 mm |
| Šírka pracovného stola | 2000 mm |
| Výška stroja | 2600 mm |
| Dĺžka stroja | 14000 mm |
| Šírka stroja | 6200 mm |
| Hmotnosť stroja | 12 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































