- UniMachines
- ›
- Plazmové a rezanie plynom stroje
- ›
- 2D plazmové rezačky
- ›
- 2D plazmové rezačky AJAN
- ›
- 2D plazmové rezačky AJAN 12000X3500
2D plazmové rezačky AJAN 12000X3500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 9000 mm |
| Šírka pracovného stola | 3000 mm |
| Maximálny výstupný prúd | 260 A |
| Počet hláv s plazmovými horákmi | 1 ks |
| Počet hláv s plynovými horákmi | 1 ks |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (Normálny oceľ) | 200 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| AJAN CNC | |
| CNC riadenie | |
| Hlava s plynovým horákom | |
| Plasma značenie | |
| Odsávacie | |


















































