- UniMachines
- ›
- Plazmové a rezanie plynom stroje
- ›
- 2D plazmové rezačky
- ›
- 2D plazmové rezačky CEBORA
- ›
- 2D plazmové rezačky CEBORA POWER PLASMA 3035/M
2D plazmové rezačky CEBORA POWER PLASMA 3035/M
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 3000 mm |
| Šírka pracovného stola | 1500 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (Normálny oceľ) | 2 mm |
| Presnosť polohovania | 0.07 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































