- UniMachines
- ›
- Plazmové a rezanie plynom stroje
- ›
- 2D plazmové rezačky
- ›
- 2D plazmové rezačky SAF
- ›
- 2D plazmové rezačky SAF PLASMATOME 20
2D plazmové rezačky SAF PLASMATOME 20
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Bulharsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2700 mm |
| Šírka pracovného stola | 3600 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (Normálny oceľ) | 300 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (nerez oceľ) | 150 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (hliník) | 150 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 15 m/min |
| Maximálny posuv v osi Y | 15 m/min |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 15 m/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |












































