- UniMachines
- ›
- Plazmové a rezanie plynom stroje
- ›
- 2D plazmové rezačky
- ›
- 2D plazmové rezačky ZINSER
- ›
- 2D plazmové rezačky ZINSER CNC 2005 / LK 110
2D plazmové rezačky ZINSER CNC 2005 / LK 110
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1989 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 3000 mm |
| Šírka pracovného stola | 1500 mm |
| Maximálny výstupný prúd | 55 A |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (Normálny oceľ) | 15 mm |
| Výška stroja | 2100 mm |
| Dĺžka stroja | 4300 mm |
| Šírka stroja | 2800 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| ZINSER TNC 200 | |
| CNC riadenie | |














































