- UniMachines
- ›
- Rezanie vodným lúčom
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom ECKERT
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom ECKERT Opal WaterJet COMBO
2D rezanie vodným lúčom ECKERT Opal WaterJet COMBO
| Čistá cena | 46866 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Mesto | Jelenia Góra |
| Smerovacie číslo | 58-560 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 603510566 |
| Kategórie | Rezanie vodným lúčom ECKERT › |
| Výrobca | ECKERT › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna hrúbka rezu | 250 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 3000 mm |
| Šírka pracovného stola | 1500 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 25000 m/min |
| Maximálny posuv v osi Y | 25000 m/min |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 25000 m/min |
| Výkon čerpadla | 37 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |
| Plazmové rezacie hlava | |

















































