- UniMachines
- ›
- Rezanie vodným lúčom
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom FLOW
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom FLOW M2-3120B
2D rezanie vodným lúčom FLOW M2-3120B
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
AMARON s.r.o. (Ltd.)
M. Naji |
| Adresa | info@amaron-trading.com |
| Mesto | Brno |
| Smerovacie číslo | 602 00 |
| kraj | |
| Krajiny | Česká Republika |
| telefón |
+420 542 210 850
+420 776 115 345 |
| Kategórie | Rezanie vodným lúčom FLOW › |
| Výrobca | FLOW › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 8749 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 3100 mm |
| Šírka pracovného stola | 2000 mm |
| Výkon čerpadla | 6.6 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































