- UniMachines
- ›
- Rezanie vodným lúčom
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom KIMLA
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom KIMLA STREAMCUT 4020
2D rezanie vodným lúčom KIMLA STREAMCUT 4020
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna hrúbka rezu | 200 mm |
| Dĺžka pracovného stola | 4530 mm |
| Šírka pracovného stola | 2190 mm |
| Výkon čerpadla | 37 kW |
| Maximálny pracovný tlak | 413.7 MPa |
| Výška stroja | 1600 mm |
| Dĺžka stroja | 5350 mm |
| Šírka stroja | 2900 mm |
| Hmotnosť stroja | 3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| PcCam Plus | |
| CNC riadenie | |





















































