- UniMachines
- ›
- Rezanie vodným lúčom
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom OMAX
- ›
- 2D rezanie vodným lúčom OMAX 2652
2D rezanie vodným lúčom OMAX 2652
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1320.8 mm |
| Šírka pracovného stola | 660.4 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z | 203.2 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 4.6 m/min |
| Maximálny posuv v osi Y | 4.6 m/min |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 4.6 m/min |
| Výkon čerpadla | 22.4 kW |
| Maximálny pracovný tlak | 275.8 MPa |
Zariadenie | |
|---|---|
| OMAX CNC CONTROL | |
| CNC riadenie | |









































