- UniMachines
- ›
- Doskové Ohýbačky
- ›
- 3 role doska ohýbačky
- ›
- 3 role doska ohýbačky BENDMAK
- ›
- 3 role doska ohýbačky BENDMAK CYL-ST 140-15/6.0
3 sklíčko ohýbačka BENDMAK CYL-ST 140-15/6.0
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2022 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna hrúbka valcovaného plechu | 6 mm |
| Počet poháňaných valcov | 1 ks |
| Priemer valčeka č 1 | 140 mm |
| Priemer valčeka č 2 | 140 mm |
| Priemer valčeka č 3 | 140 mm |
| Výška stroja | 1060 mm |
| Dĺžka stroja | 3300 mm |
| Šírka stroja | 900 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nožné ovládanie | |











































