- UniMachines
- ›
- Doskové Ohýbačky
- ›
- 3 role doska ohýbačky
- ›
- 3 role doska ohýbačky DIACRO
- ›
- 3 role doska ohýbačky DIACRO MODEL 36
3 sklíčko ohýbačka DIACRO MODEL 36
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1976 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna hrúbka valcovaného plechu | 0.75946 mm |
| Pracovná dĺžka valcov | 914.4 mm |
| Priemer valčeka č 1 | 50.8 mm |
| Priemer valčeka č 2 | 50.8 mm |
| Priemer valčeka č 3 | 50.8 mm |
| Výška stroja | 1320.8 mm |
| Dĺžka stroja | 609.6 mm |
| Šírka stroja | 1447.8 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.24494 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Nožné ovládanie | |











































