- UniMachines
- ›
- Doskové Ohýbačky
- ›
- 3 role doska ohýbačky
- ›
- 3 role doska ohýbačky MG.
- ›
- 3 role doska ohýbačky MG. HM 208 A
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 6790 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna hrúbka valcovaného plechu | 8 mm |
| Pracovná dĺžka valcov | 2050 mm |
| Počet poháňaných valcov | 3 ks |
| Priemer valčeka č 1 | 190 mm |
| Priemer valčeka č 2 | 170 mm |
| Priemer valčeka č 3 | 150 mm |
| Výška stroja | 1245 mm |
| Dĺžka stroja | 3370 mm |
| Šírka stroja | 1050 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































