Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2010 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon lasera | 5000 kW |
| Maximálna dĺžka obrobkov | 3000 mm |
| Maximálna šírka dielca | 1500 mm |
| Počet hláv s lasermi | 3 ks |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (Normálny oceľ) | 25 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (nerez oceľ) | 20 mm |
| Maximálna hrúbka rezu plechu (hliník) | 15 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |


-s.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)







































