- UniMachines
- ›
- Doskové Ohýbačky
- ›
- 4 role doska ohýbačky
- ›
- 4 role doska ohýbačky HAEUSLER
- ›
- 4 role doska ohýbačky HAEUSLER VRM-HY 3000 x 14
4 sklíčko ohýbačka HAEUSLER VRM-HY 3000 x 14
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | Doskové Ohýbačky HAEUSLER › |
| Výrobca | HAEUSLER › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 9611 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna hrúbka valcovaného plechu | 14 mm |
| Pracovná dĺžka valcov | 3100 mm |
| Výška stroja | 3900 mm |
| Dĺžka stroja | 5000 mm |
| Šírka stroja | 1900 mm |
| Hmotnosť stroja | 12 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































