- UniMachines
- ›
- Zváračky
- ›
- Bodové zváračky
- ›
- Bodové zváračky RISCHE + HERFURTH
- ›
- Bodové zváračky RISCHE + HERFURTH POLYSTAR 601 M
Bodové zváranie stroje RISCHE + HERFURTH POLYSTAR 601 M
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 15491 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výška stroja | 155 mm |
| Dĺžka stroja | 765 mm |
| Šírka stroja | 305 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.0205 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































