- UniMachines
- ›
- Vŕtačky
- ›
- Box stĺp vŕtačky
- ›
- Box stĺp vŕtačky ALZMETALL
- ›
- Box stĺp vŕtačky ALZMETALL ABOMAT 50/H
Box vŕtačka stĺpová ALZMETALL ABOMAT 50/H
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1997 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálny priemer vŕtania do ocele | 55 mm |
| Maximálny posuv vretena | 100 mm/s |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1500 1/min |
| Výkon pohonu vretena | 1.5 kW |
| Celkový príkon | 16 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |









































