- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Ozubenie brúsky
- ›
- Ozubenie brúsky GLEASON PFAUTER
- ›
- Ozubenie brúsky GLEASON PFAUTER P 1200 G
Brúska na ozubenie GLEASON PFAUTER P 1200 G
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2007 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Minimálny priemer ozubeného kolesa | 200 mm |
| Maximálny priemer ozubeného kolesa | 1200 mm |
| Priemer stola | 800 mm |
| Celkový príkon | 80 kW |
| Hmotnosť stroja | 25 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |













































