Brúska na ozubenie REISHAUER Z B
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna modul | 7 mm |
| Minimálna modul | 0.5 mm |
| Maximálny priemer ozubeného kolesa | 700 mm |
| Maximálne zaťaženie stola | 300 kg |
| Maximálna dĺžka zuba na ozubeného kolesa s priamymi zubami | 250 mm |
| Minimálny počet zubov | 16 ks |
| Maximálny počet zubov | 280 ks |
| Maximálny uhol brúsených zubov | 30 st |
| Celkový príkon | 30 kW |
| Výška stroja | 2270 mm |
| Dĺžka stroja | 5500 mm |
| Šírka stroja | 5000 mm |
| Hmotnosť stroja | 9.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |














































