- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Povrchové brúsky
- ›
- Povrchové brúsky BLANCHARD
- ›
- Povrchové brúsky BLANCHARD 18-36
Brúska na plocho BLANCHARD 18-36
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1962 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 914.4 mm |
| Šírka pracovného stola | 914.4 mm |
| Výkon pohonu vretena | 18.7 kW |
| Maximálna vzdialenosť od stola k osi vretena | 304.8 mm |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 457.2 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 355.6 mm |
| Výška stroja | 2438.4 mm |
| Dĺžka stroja | 3302 mm |
| Šírka stroja | 1524 mm |
| Hmotnosť stroja | 5.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Otočný pracovný stôl | |
| Chladený kvapalinou | |












































