- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Povrchové brúsky
- ›
- Povrchové brúsky CHEVALIER
- ›
- Povrchové brúsky CHEVALIER 2000 X 610
Brúska na plocho CHEVALIER 2000 X 610
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | A1693211 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2000 mm |
| Šírka pracovného stola | 610 mm |
| Maximálna výška brúsených obrobkov (pre nový brúsny kotúč) | 850 mm |
| Výkon pohonu vretena | 24 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1740 1/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 406 mm |
| Maximálna dĺžka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča) X-osi | 2000 mm |
| Maximálna šírka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča), Y-os | 600 mm |
| Výška stroja | 3390 mm |
| Dĺžka stroja | 6200 mm |
| Šírka stroja | 3150 mm |
| Hmotnosť stroja | 13 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































