- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Povrchové brúsky
- ›
- Povrchové brúsky GALLMEYER LIVINGSTON
- ›
- Povrchové brúsky GALLMEYER LIVINGSTON GRAND RAPIDS
Brúska na plocho GALLMEYER LIVINGSTON GRAND RAPIDS
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 58059 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Výkon pohonu vretena | 1.1 kW |
| Maximálna dĺžka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča) X-osi | 596.9 mm |
| Maximálna šírka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča), Y-os | 171.5 mm |
| Dĺžka stroja | 2159 mm |
| Šírka stroja | 1447.8 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Elektromagnetický upínač | |
| Chladený kvapalinou | |
















































