Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Španielsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1987 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1200 mm |
| Šírka pracovného stola | 550 mm |
| Maximálna výška brúsených obrobkov (pre nový brúsny kotúč) | 625 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 1200 kg |
| Výkon pohonu vretena | 10 kW |
| Hmotnosť stroja | 4.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |

























































