- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Povrchové brúsky
- ›
- Povrchové brúsky HAUNI/BLOHM
- ›
- Povrchové brúsky HAUNI/BLOHM HANSEAT 9
Brúska na plocho HAUNI/BLOHM HANSEAT 9
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1980 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 12792913 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1400 mm |
| Šírka pracovného stola | 300 mm |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 1400 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 2800 1/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 300 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 50 mm |
| Celkový príkon | 8 kW |
| Maximálna dĺžka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča) X-osi | 900 mm |
| Maximálna šírka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča), Y-os | 350 mm |
| Hmotnosť stroja | 3.1 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































