- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Povrchové brúsky
- ›
- Povrchové brúsky JOTES
- ›
- Povrchové brúsky JOTES SPD 30b x 1500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1981 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1550 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Maximálna výška brúsených obrobkov (pre nový brúsny kotúč) | 500 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 650 kg |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 360 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 65 mm |
| Maximálna dĺžka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča) X-osi | 1550 mm |
| Maximálna šírka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča), Y-os | 400 mm |
| Minimálna dĺžka pozdĺžny pojazd | 200 mm |
| Minimálna dĺžka automatického prístupu brúsneho kotúča | 0.01 mm |
| Maximálna dĺžka automatického prístupu brúsneho kotúča | 0.1 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Automatický prístup brúsneho kotúča | |
| Elektromagnetický upínač | |
| Demagnetizačnej skľučovadla | |
| Zariadenie pre priamočiare orovnávanie brúsneho kotúča | |
| Chladený kvapalinou | |
| Centrálne mazanie | |
| Technická dokumentácia | |
















































