Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 600 mm |
| Šírka pracovného stola | 200 mm |
| Maximálna výška brúsených obrobkov (pre nový brúsny kotúč) | 350 mm |
| Výkon pohonu vretena | 7.5 kW |
| Výška stroja | 2000 mm |
| Dĺžka stroja | 3000 mm |
| Šírka stroja | 1500 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































