- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Povrchové brúsky
- ›
- Povrchové brúsky KARSTENS
- ›
- Povrchové brúsky KARSTENS K 19-1000
Brúska na plocho KARSTENS K 19-1000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Výkon pohonu vretena | 7.5 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1350 1/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 500 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 100 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 203 mm |
| Celkový príkon | 12 kW |
| Hmotnosť stroja | 4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































