- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Povrchové brúsky
- ›
- Povrchové brúsky MAGERLE
- ›
- Povrchové brúsky MAGERLE MFP 220-50 / 2.0 M
Brúska na plocho MAGERLE MFP 220-50 / 2.0 M
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | Brúsky MAGERLE › |
| Výrobca | MAGERLE › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2200 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Výkon pohonu vretena | 75 kW |
| Maximálny pozdĺžny posuv (Z-os) | 10000 m/min |
| Maximálna dĺžka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča) X-osi | 2200 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































