Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 800.1 mm |
| Šírka pracovného stola | 1999 mm |
| Maximálna výška brúsených obrobkov (pre nový brúsny kotúč) | 800.1 mm |
| Výkon pohonu vretena | 90 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 600 1/min |
| Minimálny pozdĺžny posuv (Z-os) | 0.001 m/min |
| Maximálny pozdĺžny posuv (Z-os) | 0.0315 m/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 889 mm |
| Celkový príkon | 125 kW |
| Hmotnosť stroja | 20 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Permanentný magnetický upínač | |
| Chladený kvapalinou | |























































