- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Povrchové brúsky
- ›
- Povrchové brúsky PARKER-MAJESTIC
- ›
- Povrchové brúsky PARKER-MAJESTIC 6X18
Brúska na plocho PARKER-MAJESTIC 6X18
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 457.2 mm |
| Šírka pracovného stola | 152.4 mm |
| Maximálna výška brúsených obrobkov (pre nový brúsny kotúč) | 406.4 mm |
| Výkon pohonu vretena | 1.1 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania vretena | 6200 1/min |
| Maximálny pozdĺžny posuv (Z-os) | 9.1 m/min |
| Maximálna dĺžka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča) X-osi | 457.2 mm |
| Maximálna šírka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča), Y-os | 152.4 mm |
| Výška stroja | 1828.8 mm |
| Dĺžka stroja | 1727.2 mm |
| Šírka stroja | 1219.2 mm |
| Hmotnosť stroja | 0.816466 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| PARKER-MAJESTIC CNC CONTROL | |
| Digitálna indikácia polohy | |












































