Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1971 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 400 mm |
| Výkon pohonu vretena | 7.5 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1450 1/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































